|
|||||||
| Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
#1 |
|
Yes, we can!!
|
Kjøreforhold over Haukeli i morgenVinterdekk eller sommerdekk, tro?
__________________
Feilen med verden er at de dumme er så skråsikre på alt - og de kloke så fulle av tvil. Bertrand Russel |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Bør lage seg en tittel selv
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 53.238
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Kjøreforhold over Haukeli i morgenJeg ville kanskje valg vinterdekk, men ville sett an været først. Det skal jo bli mildere i Sør-Norge nå.
__________________
05 og 08 |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Tidsklemma
|
Sv: Kjøreforhold over Haukeli i morgenJeg kjørte over Golsfjellet og til Geilo i dag. På sommerdekk. Det var helt fine og bare veier. Det kom et snøfall på Geilo i dag formiddag, men alt var smeltet og borte til utpå dagen. Dette blir jo litt lenger nord, og jeg vet ikke hvor høyt Geilo/Golsfjellet ligger i forhold til Haukeli, men jeg vil tro det skal gå greit så lenge det ikke kommer noe nytt snøfall.
__________________
Storebror des 2006 Lillebror nov 2010 "Mamma, jeg er glad i deg. Helt til månen og ut i verdensrommet"
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Tja...
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 16.141
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Kjøreforhold over Haukeli i morgenMeld deg inn i FBgruppen Kolonnekjøring Haukeli og se hva de skriver der. Det ser flott ut over Hardangervidda iallefall.
__________________
Gina og gutta, 2001 og 2005 Jeg eldes ikke - jeg mørner.
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Protonterapeut
|
Sv: Kjøreforhold over Haukeli i morgenLurer på tilsvarende for Hardangervidda/Hol-Aurland.
__________________
“Though she be but little, she is fierce!” - Shakespeare |
|
|
|
![]() |
|
|