|
|||||||
| Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
#7 |
|
Flawsome
Medlem siden: Aug 2011
Innlegg: 10.515
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Fjerne mose fra steintrappFørst mosedreper, så høytrykksspyler. Jeg tok mosen av en haug med steinheller på denne måten, men mosen satt ekstremt godt fast. |
|
|
|
|
|
#8 |
|
på slep
Medlem siden: Aug 2009
Innlegg: 11.451
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Fjerne mose fra steintrappStålbørste funket hos oss. Høytrykkspyleren tok ikke godt nok.
__________________
S.E.& O. |
|
|
|
|
|
#11 |
|
Yes, we can!!
|
Sv: Fjerne mose fra steintrappHøytrykksspyler! Det er fantastisk terapeutisk, faktisk, så ikke sett det ut, gjør det selv!!
__________________
Feilen med verden er at de dumme er så skråsikre på alt - og de kloke så fulle av tvil. Bertrand Russel |
|
|
|
|
|
#12 |
|
Glad i frukt
Medlem siden: Jun 2009
Innlegg: 907
![]() ![]() ![]() |
Sv: Fjerne mose fra steintrappVi bruker eddikvann for å drepe mosen på steinhellene våre på terrassen. Det funker som bare det. Er litt usikker på blandingsforholdet, men tror vi har 1 del eddik og to deler vann. Kjøp sterk eddik (35 %). Bruker sånn liten sprayflaske til å fordele det. La virke et par dager, og så kan mosen fjernes fra trappen. Vi bruker høytrykksspyler, men det funker sikkert med en stiv børste og vann også.
__________________
tvillingbror og tvillingsøster - 2007 |
|
|
|
![]() |
|
|