Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Biomembran - solkrem for jorda

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-08-07, 13:35   #1
torsk
<*(((<
 
torsk sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2007
Hvor: Barteby
Innlegg: 13.102
Blogginnlegg: 1
torsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme omtorsk har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Biomembran - solkrem for jorda

"Norsk oppfinner mener han kan løse global oppvarming og få ørken til å blomstre": http://www.dagbladet.no/magasinet/20...21/509528.html

Noen som jobber innen riktig fagfelt og kan kommentere? Magefølelsen min sier at "dette høres for lett ut", men jeg kan egentlig lite om emnet. Er det litt bra, men ikke så bra som oppfinneren sier? Er det helt far out? Eller er det rett og slett det beste siden hjulet?

torsk er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 24-08-07, 13:52   #2
banana
Har ingen tittel
 
banana sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2007
Innlegg: 7.234
banana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Biomembran - solkrem for jorda

Jeg er spent, for det begynner å bli lenge siden jeg leste om dette første gangen, men det har så langt ikke kommet frem særlig mer enn det jeg leste den gang.

banana er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no