Flytting og generelt kaos
Jeg er veldig glad i ordning&reda, og de siste par ukene har vært en utfordring i så måte. Vi overtok eneboligen vi kjøpte nå den 15. november, og har malt de fleste rommene, dvs. mannen har malt, jeg har pakket og vært barnevakt for turbotoåringen. I helga skal vi inn i huset, og nå er det fullstendig kaos her, og jeg har mistet oversikten.
Vi har hjelp i svigers til selve bæringen, for ryggen min og bekkenet vil ikke bære tunge esker (24 uker på vei). Men nå er selvsagt bekymringen at alt som tidligere hadde sin faste plass, forsvinner i esker og sekker som blir satt her og der. 
Ja, eskene er selvsagt merket med både innhold og rom, men jeg er stuck i rekkehuset vi flytter fra, sammen med tidligere nevnte toåring. Ikke får vi pakket noe særlig mer, heller.
Er det normalt å få litt panikkfølelse i løpet av en flytteprosess? Mannen mistenker jeg for å synes jeg er litt rar, og selv angrer jeg bittert på hele flyttestyret.
Sånn: Det var godt å få det ut. 
__________________
There's a fine line between wrong and visionary. Unfortunately, you have to be a visionary to see it.
2009 2012
Sist redigert av Nera : 26-11-11 kl 22:15.
|