Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Kasias krimskrams

Jeg ler så jeg griner av dette *tørker tårer*

Kasias krimskrams Lenker, tester, vitser og andre kuriositeter

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 19-03-12, 19:42   #11
Elin
Bør lage seg en tittel selv
 
Elin sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Akershus
Innlegg: 6.489
Elin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Jeg ler så jeg griner av dette *tørker tårer*

Opprinnelig lagt inn av Ramses, her.

Hæ? Hva? Hvorfor det? Hva er greia med det? Bommer de på doen? Er det egentlig plass til å bomme på doen?

Opprinnelig lagt inn av Divine, her.

Jeg lurte på akkurat det samme. Eller liker de ikke å sitte på fremmede doseter, slik at man heller bæsjer på golvet.

Opprinnelig lagt inn av Teofelia, her.

Og hvis de bommer på doen, hvorfor tørker de ikke opp etter seg!!?

Hadde jeg hatt svaret, sååå... sikkert en kombinasjon av flere ting. Aversjon mot offentlige toalett, kanskje religiøst/kulturellt betinget, psykt avvik, hva vet jeg,men likefullt grise-ekkelt de ganger det skjer.

__________________
"Eleganse er ikke et privilegium for de som nettopp har trådt ut av ungdommen, men derimot for kvinner som allerede har tatt kontroll over fremtiden sin."
Elin er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:18.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no