Sv: Erfaringer med Tyrkia?
Opprinnelig lagt inn av de2beste, her.
uff ja jeg kjenner meg igjen i det du skriver, men jeg vet at de faktisk har fått en lov mot dette med å ha innkastere og kjøpepress som du kalte det 
Men når tenker dere å reise? Alanya og Side er jo EKSTREMT varmt i juli august :S har du søkt på litt om det? leste et sted at det kan være mellom 40 og 50 grader pga så høy luftfuktighet?? Vet ikke helt om det stemmer da.
Jeg og andre har nevnt litt om varmen over her, jeg elsker ekstremvarme og det samme gjør mannen og barna, så det er ikke noe problem. Vi MÅ reise i uke 29 og 30, altså 14 eller 15 juli (eller 13 om det er på kvelden), har ikke mulighet til andre reisetidspunkt. Men jeg er livredd for å ikke få NOK varme, det er mitt problem. Jeg har enda mareritt om Hellasturen i mai i fjor der jeg satt med strikkejakke og hakket tenner. 
__________________
I stepped on a cornflake, now I'm a cereal killer.
Sist redigert av Dixie Diner : 27-03-12 kl 20:09.
|