Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning

Salmer minutt for minutt

Kultur og underholdning Litteratur, film, tv-serier, kunst, teater, revyer og annen kulturell aktivitet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-11-14, 14:11   #19
Hondacrv
Gå heim, kyss din kvardag
 
Hondacrv sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Buskerud
Innlegg: 13.185
Hondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Salmer minutt for minutt

Opprinnelig lagt inn av Tallulah, her.

Ikke meg heller. Jeg er ikke så begeistret for salmekorsang, egentlig. Ganske kjedelig, og noen ganger rett og slett ikke så pent å høre på. Det lille jeg har hørt nå har vært ganske amatørmessige saker, og verken store vokalprestasjoner eller fine arrangement. Men jeg kan selvsagt ha vært veldig uheldig.

Men artig konsept.

Mens eg syns at kvaliteten er like god som på mange av desse sangerne som syng både surt og fælt på idol og alle dei andre programma. Og så tenkjer eg at om nokon kor ikkje er sånn kjempegode, så viser det likevel mykje av kultur som er rundtom i landet vårt.

__________________
05
Hondacrv er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no