Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Moraltest - prøver igjen!

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Se resultatene: Hva er verst?
Svindle skatt ved å kjøpe varer på utenlandske nettbutikker som merker varene med "gift" 22 22,68%
Tigge etter prikker på forum 19 19,59%
Servere barna ferdigmat mer enn halvparten av dagene i uken 45 46,39%
Skrive "nysgjerrig" eller "abonnere" feil 11 11,34%
Deltakere: 97. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-11-06, 14:38   #13
Skilpadda
flisespikker
 
Skilpadda sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 35.828
Blogginnlegg: 676
Skilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Moraltest - prøver igjen!

Opprinnelig lagt inn av Tjorven75, her.

Så over til det med skrivefeil: jeg synes toleransen for det å ikke kunne stave er utrolig liten i dette forumet. Ja, jeg har skrivefeil. Det er umulig for meg å høre hvordan et ord staves, selv de minste små ord. Derfor må jeg pugge stavemåten på alle ord. Noen vil bli feil noen ganger. Jeg vet at dere synes det er kult å være flisespikkere på det, men det synes ikke jeg.

Opplever du at du får kritikk eller pes hvis du staver noe feil? Eller misliker du at det blir snakket generelt om at man/vi ikke liker stavefeil? (Og bare sånn i tilfelle det var uklart, så pleier jeg ikke faktisk å rødprikke feilstaving av "nysgjerrig". )

__________________
Skilpadda (mars 1970) og Datteren (des. 2002)
Men are from Earth. Women are from Earth. Deal with it.
Skilpadda er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no