Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Kan noen anbefale et godt telt?

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-06-08, 01:22   #1
Lisa
anglofil
 
Lisa sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 6.589
Lisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtid
Standard

Kan noen anbefale et godt telt?

Ja det lurer jeg på.

Jeg er overhode ikke et camping menneske man hva gjør man vel ikke for de små. Jeg må investere i utstyr til camping i sommer og høst sesongen, trenger ikke noe fancy greier til kalde netter på fjell osv. Det blir litt Koster og Nordmarka type ting ... trenger derfor et helt greit og lett telt som helst bør ha plass til et par voksene og to små barn.

Noen som har lette og fine telt som de er fornøyde med? Et annet kriterie er at det må være VELDIG lett å slå opp ....

Tar også gjerne imot tips til god sovepose både til liten og stor ...

Lisa er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no