Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

MSN - gateway

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-06-08, 23:29   #1
tinkadott
prøver å være tål***ig
 
tinkadott sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 7.882
Blogginnlegg: 68
tinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de flestetinkadott er kulere enn de fleste
Standard

MSN - gateway

jeg var sikker på at det var et underforum for datahjelp her, men ikke snakk om jeg finner det.
Saken er den: vi har ny pc og null datakunnskaper. Er dog lell klart å blitt avhengig av msn. Vi har installert normann på maskinen, men avinstalerte raskt pga at vi da ikke kom oss på msn. Instalerte prøveperiode av norton, og da virket msn! Hurra!! Men så gikk prøveperioden ut, og vi hoppet ove rtil norman igjen som vi får gratis via banken. Og msn problemet har oppstått igjen. Vi må prøve å få løst det, men aner ikke hvordan... Er det noen kloke hoder her inne?
Feilmeldingen vi får er at gateway trolig er slått av....

__________________
hilsen tinkadott
gutt-98, jente -01, jente -04
tinkadott er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:32.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no