Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Hva er ditt mest unyttige kjøkkenredskap?

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-07-08, 23:00   #7
Mirasol
En Som Trener
 
Mirasol sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Innlegg: 6.158
Blogginnlegg: 12
Mirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hva er ditt mest unyttige kjøkkenredskap?

Opprinnelig lagt inn av Snippa, her.

Gjerne det, men venninna di har sikkert et sånt her:


Jeg har ikke et sånt. Jeg har et som er totalt ubrukelig. Det ser ut som en stekepanne uten kanter, men går på strøm. Du må helle et veldig tynt lag røre på, eller aller helst dyppe jernet i røra. Pannekakene blir supertynne. Jeg skal spare deg for irritasjonen det er å ha det i hus

Slik som på bildet er mitt pannekakejern også og det er fantastisk. Det andre du nevner som du har som må dyppes i røra er det verste kjøpet jeg noensinne har gjort! Kjøpt på Netthandelen tror jeg! Men hva kjøper man ikke når bestemors fantastiske pannekakejern fra åttitallet (ja helt sant, da hadde de slike som den du viser bilde av, men enda bedre kvalitet) gikk dukken sånn brått og plutselig. Jo man googler, finner ett treff på pannekakejern på Netthandelen og kjøper ukritisk!

Takk til Jernia som begynte å selge et ordentlig et like etterpå. Det som skal dyppes i røra er gått til de evige jaktmarker!

__________________
Storebror-02, Mellomsøster-05, Lillesøster-08
Mirasol er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no