Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

:gaah: Jeg blir sprø av den #$%&§ sprinkelsenga!

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-10-08, 21:31   #1
kokosbolle
Har bakt søte kaker
 
kokosbolle sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2007
Hvor: Den fineste byen
Innlegg: 23.505
Blogginnlegg: 696
kokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

:gaah: Jeg blir sprø av den #$%&§ sprinkelsenga!

Kort fortalt:

Vi kjøpte Leandersengen og hentet den mandag for 8 dager siden. Vi var knallfornøyde, helt til den skulle monteres! Den ene langsiden var ødelagt og sengen kunne ikke monteres! Jeg ringte til butikken, som skulle bestille en ny del til meg. Dette ville ta 2-3 dager. Vel, det tok over 1 uke og i dag kunne jeg hente den nye delen. Det viser seg da at den nye delen er fra en ny produksjon og passer dermed ikke på den "gamle" sengen vår! Første . Jeg ringer ned, lettere furorisk og de kommer med forslag om å bestille en ny del. Jeg nektet på dette, for de burde tross alt vite det med ny/gammel produksjon. Til slutt gikk de med på at jeg skulle komme å levere den "gamle" sengen, og få ny.

Jeg dro ned og leverte den gamle. De styrte på, og presenterte for meg en "ny" seng. Den var uten emballasje, for den måtte de ha. Jeg spurte om de hadde lagt med nok skruer og slikt, noe de mente de hadde. Dum som jeg var, trodde jeg på de og bærte droget ut i bilen og kom lykkelig hjem. Når vi så skulle montere den "nye" sengen sammen, viser det seg:
1) de har glemt å lagt med 4 skruer
2) sengebunn og lister til å feste denne med passer ikke inn i sengen, ergo har de blanda de to sengene og jeg får ikke brukt noe av det!!


Sengen er nå demontert og enda en gang bært ned i bilen.

For å si det enkelt, jeg går ikke ut av den butikken før de enten har montert og demontert en hel seng for meg eller jeg får 6100,- tilbake og forhåpentligvis kan glemme hele sengemarerittet!

__________________
The deadline for complaints was yesterday
vinterbolle jan 2007
sommerbolle juni 2010
minibolle mai 2012
kokosbolle er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no