Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Emms hobbyhjørne

Noen her som syr vognposer på bestilling?

Emms hobbyhjørne Har du en hobby? Har du laget noe fint? Vil du skaffe deg en hobby, vil du dele tips, eller spørre? Her er stedet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-10-08, 13:23   #21
LilleLeo
A friend with benefits
 
LilleLeo sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Bergen
Innlegg: 12.877
Blogginnlegg: 195
LilleLeo har en fantastisk fremtidLilleLeo har en fantastisk fremtidLilleLeo har en fantastisk fremtidLilleLeo har en fantastisk fremtidLilleLeo har en fantastisk fremtidLilleLeo har en fantastisk fremtidLilleLeo har en fantastisk fremtidLilleLeo har en fantastisk fremtidLilleLeo har en fantastisk fremtidLilleLeo har en fantastisk fremtidLilleLeo har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Noen her som syr vognposer på bestilling?

Denne tråden har jeg ikke fått med meg og ble rent smigret her!

Opprinnelig lagt inn av Mauser, her.

LilleLeo kan anbefales.

Takk! Håper dere er fornøyd med posen.

Opprinnelig lagt inn av Kirsebær, her.

Spør både Shamu og LilleLeo, så kan du presse prisene!



Opprinnelig lagt inn av Tangerine, her.

Hvor mye ca koster det å få laget en sånn?

Jeg tar 1000 for en vår/høst-pose og 1200 for en vinterpose.

Opprinnelig lagt inn av DM, her.

Hvordan er slike i forhold til skinnposer og dunposer i forhold til varme og sånn? Er det like bra? (Jeg spør ikke for å være vanskelig altså, det hadde vært kult med en stilig pose, men jeg har ikke lyst på hvis det går på bekostning av noe liksom.)

Jeg aner faktisk ikke, men de er gode og varme.

Opprinnelig lagt inn av Estrella, her.

Lilleleo.

Og hver gang blir jeg så babysyk for jeg har også lyst på vognpose og alt annet.



Opprinnelig lagt inn av Pia, her.

Jeg lo også godt av Kirsebær. Vi har LilleLeo-pose. Hun har foret den med dobbel dundyne så den er god og varm. Den er ikke voksi-varm, men det er også noe av poenget synes jeg. :harveldigvarmjente:

Det er ikke dun, men dobbel dyne. Jeg har aldri laget med dun og kommer aldri til å gjøre det. Det sies at det blir fjær over aaaalt.

Opprinnelig lagt inn av Blondie, her.

Absolutt! Jeg elsker min LilleLeo-pose. (eller egentlig er den jo LilleSola sin da, men det er jeg som får alle komplimentene.)
Jeg har brukt Voksi til de andre barna og opplever LilleLeo-posen som like bra. På det kaldeste i vinter la jeg lammeskinnet under henne, men jeg tror egentlig ikke det var nødvendig. Hun har holdt seg varm hele tiden. (og i sommer hadde vi med posen på telttur, der den ble brukt som sovepose. Kjekt med glidelås nedover på fremsiden. Da kan den åpnes hvis det blir for varmt)

:reklamererheftigforLilleLeo:

Jeg setter veldig pris på det, og blir rent stolt av meg selv!

__________________
Lille 04 ~ Engel f/d 07 ~ Lillebror mai 08
LilleLeo er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no