Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Ordet "preferanse"

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

Se resultatene: Ordet preferanse...
Ja, jeg bruker det 92 92,93%
Jeg bruker det ikke, men vet hva det betyr 6 6,06%
Jeg har aldri hørt ordet brukt, men kan tenke meg til hva det betyr 1 1,01%
Har aldri hørt ordet 0 0%
Dustepoll... 0 0%
Deltakere: 99. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 31-10-08, 10:16   #11
Guava
Bør lage seg en tittel selv
 
Guava sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 17.747
Blogginnlegg: 17
Guava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Ordet "preferanse"

Opprinnelig lagt inn av Divine, her.

Sorry, men hadde jeg møtt på folk som ikke skjønte ordet "preferanse", så hadde jeg blitt litt satt ut.

Jeg tror sjansen for å møte på dem er ganske stor, men de kommer garantert til å forsøke å kamuflere det at de ikke skjønner.

Guava er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no