Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Jeg deler av min livsvisdom

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-11-08, 12:59   #1
Kaija
WF: Sausnebbet
 
Kaija sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.008
Blogginnlegg: 120
Kaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt av
Standard

Jeg deler av min livsvisdom

En ny ting har jeg erfart. Nemlig at det kan være ørlittegrann uheldig å komme på at øyebrynene burde vært fikset når det er tidlig på morgenen, travelt og tre unger står og drar deg i bein og armer. Da er det nemlig lett å sette feil tupp på øyebrynsskjæreren og ende opp omtrent uten bryn over det ene øyet. -Og er det ene brynet nesten borte må man jo bare redusere det andre brynet tilsvarende.

Glad jeg har langt hår å gjemme uhellet bak. Og så håper jeg at mye er grodd ut igjen når helga er over.


Sist redigert av Kaija : 29-11-08 kl 16:10.
Kaija er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no