Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Kasias krimskrams

Det er nå dere skal hjelpe meg, er det ikke?

Kasias krimskrams Lenker, tester, vitser og andre kuriositeter

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-12-08, 23:29   #1
Pingis
Kald på føttene
 
Pingis sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Innlegg: 4.984
Blogginnlegg: 121
Pingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de fleste
Standard

Det er nå dere skal hjelpe meg, er det ikke?

Jeg har kjørt meg fast i julereisen. Usj. Og søskenbarnet mitt har ikke gjort det. Nå tyr jeg til juks, og spør dere om hjelp. Here goes:

Dette «kongerike i kongeriket» (to navn, begge godkjennes) i stor høyde er uten veier, og det fikk noe selvstendighet for 50-60 år siden. De mindre enn 10.000 innbyggerne har en annen religion enn statsreligionen i landet de egentlig tilhører. To fremkomstmidler som begge har hestekrefter, har samme navn som det, under ti mil lange og under fem mil på det bredeste, området vi skal frem til. Det ene er fra 1964, det andre er om lag halvannen meter høyt.

Hvor er dette?

__________________
Tilfeldighetene er våre venner.
Pingis er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:03.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no