Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Katt til jul?

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-01-09, 22:12   #31
ming
i tåkeheimen
 
ming sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2008
Hvor: Trondheim
Innlegg: 4.835
Blogginnlegg: 11
ming er kulere enn de flesteming er kulere enn de flesteming er kulere enn de flesteming er kulere enn de flesteming er kulere enn de flesteming er kulere enn de flesteming er kulere enn de flesteming er kulere enn de flesteming er kulere enn de flesteming er kulere enn de flesteming er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Katt til jul?

Opprinnelig lagt inn av Balanse, her.

Og har ming sett katten sin?

Neih... Katinka har ikke vært hjemme på over en måned nå... Storesøster på 8 år begynner å gråte hver gang hun går forbi kattematen på butikken.
Jeg har egentlig mer eller mindre gitt opp håpet, men samtidig klarer jeg ikke la vær å tenke på at vi burde fått beskjed dersom noen hadde kjørt på henne, iom at hun er id-merket. Men det er kanskje ikke alle som bryr seg, så det er vel ingen garanti. Hun er kjent for å hoppe inn i biler som står åpne, så hun kan ha blitt med noen på "tur", og så kommet seg ut igjen et helt annet sted. I tilfelle er hun kanskje på vei hjem, men den siste måneden har vi hatt veldig kaldt vær og veldig mye snø, så det er ikke sikkert hun har kommet så langt da.

Den store bakdelen med å ha katt...

ming er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:47.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no