Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Sportshjørnet

Skøytehjelm?

Sportshjørnet Alt som har med sport å gjøre passer inn her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-01-09, 00:21   #17
Høyt&Lavt
Stabilt ustabil...
 
Høyt&Lavt sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: Akershus
Innlegg: 2.326
Blogginnlegg: 5
Høyt&Lavt imponerer mange og er sikkert smartHøyt&Lavt imponerer mange og er sikkert smartHøyt&Lavt imponerer mange og er sikkert smartHøyt&Lavt imponerer mange og er sikkert smartHøyt&Lavt imponerer mange og er sikkert smartHøyt&Lavt imponerer mange og er sikkert smartHøyt&Lavt imponerer mange og er sikkert smartHøyt&Lavt imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Skøytehjelm?

Opprinnelig lagt inn av Blånn, her.

Vi bruker hockeyhjelmer med gitter på guttene. De to eldste går på hockey, der er det obligatorisk med gitter til de er 18 år. Grunnen til at vi kjøpte hjelm med gitter på også til minstemann er at han da er mer beskyttet i ansiktet. Det er mange stygge skader fordi barn lander med haka først i isen.

Jeg synes gitter er bra, jeg også. Kanskje minst like mye til de som er små som til de som er større. Min lille gutt falt 2 ganger første gangen vi var på isen i år, og den ee gangen var jeg redd for at han hadde slått ansiktet/nesa. Han hadde ikke gitter, for jeg hadde tatt med feil hjelm til han. :utstyrsfreak og eier av 4 hockeyhjelmer: Men jeg var veldig glad hanhadde hjelm, selv om han ikke hadde skøyter!

__________________
jente 2001 - gutt 2005 - gutt 2011
Høyt&Lavt er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:52.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no