Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Jeg kutter brusen nå, noen som vil henge seg på?

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-02-09, 11:05   #1
Dixie Diner
Nymotens gammeldags
 
Dixie Diner sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Stavanger
Innlegg: 43.980
Dixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Jeg kutter brusen nå, noen som vil henge seg på?

Jeg innrømmer det, jeg drikker for mye brus. Både vanlig og lett, men jeg er desverre coca-coliker. Jeg er ikke overvektig, men tør ikke tenke på hvordan jeg ser ut innvendig etter å ha drukket så mye av den dritten.

Nå er det slutt, jeg helte ut alle brusrester i sinne i går, og har bestemt meg for å kutte det ut! Både lett- og vanlig. Jeg ser i utgangspunktet for meg at jeg kan drikke litt brus (vanlig, nå er det helt slutt på lettbrus for min del) til fest, og kanskje litt på lørdagskvelden, men i ukedagene er det nulltoleranse. Kun vann, and lots of it.

Noen som vil bli med? Kom igjen, la oss slutte med driten og bli sunnere!

__________________
I stepped on a cornflake, now I'm a cereal killer.
Dixie Diner er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:17.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no