Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Medisinskap

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-06-09, 22:48   #21
Ru
Protonterapeut
 
Ru sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Hundremeterskogen
Innlegg: 31.205
Blogginnlegg: 935
Ru har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Medisinskap

Opprinnelig lagt inn av Esme, her.

@røkla: Men hva i alle dager har dere i medisinskapet som gjør at det blir så fullt da?

Vårt er egentlig ikke så fullt. Men det er mye plaster, teip, kompresser, strips og allergimedisin, mannens lager av smertestillende (han har prolaps, i tillegg til en finfin whiplash ...) i tillegg til Ru's lager av flytende pinex.
Sistnevnte har ikke vært i bruk på lenge, og har muligens gått ut på dato.
I samme skap oppbevares solkremer, og det har FregneFjesRu et godt utvalg i. Hvorav ingen av dem er mer enn 12 mnd. anisk:

__________________
“Though she be but little, she is fierce!”
- Shakespeare
Ru er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no