Bestille BH fra Bravissimo
Jeg har slappe bryster i str. 75G. (Lurer på om jeg kanskje kan gå ned til 75F snart.)
Inntil jeg fant en link til Bravissimo her inne har jeg ikke trodd at det var mulig å oppdrive en stroppeløs BH i min str., men så fant jeg opptil flere der inne!
MEN, jeg får jo ikke prøvd, og erfaringsmessig er det ikke bare-bare å finne en som sitter pent. Men jeg vil så gjerne ha stroppeløs! (Og aller helst i går.)
Hva gjør jeg? Tar jeg sjansen på å bestille en av de? (Hvilken str. må jeg i såfall bestille?) Og i såfall hvilken ser tryggest ut å bestille for meg som har pupper som flyter ut til under armene? Tenkte litt på den fra Fantasie men syns det er vanskelig. Skulle gjerne sett bilder fra siden/bak for å se hvor bred den er. Trenger nemlig litt bredde for å ikke få valk under armene.
Er det forresten kanskje en butikk som fører noe av dette i Strømmen/Lillestrøm/Lørenskog området?
__________________
1996 & 2002
"Det har jeg aldri gjort før...
Så det tror jeg sikkert jeg kan klare..."
-Pippi
|