Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hva gjør man når man ikke får hvit vaskehjelp?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-08-09, 18:54   #1
Nessie
Erfaren nok
 
Nessie sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trøndelag
Innlegg: 39.853
Blogginnlegg: 351
Nessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme om
Spørsmål

Hva gjør man når man ikke får hvit vaskehjelp?



Jeg har litt lyst på vaskehjelp. Og så har jeg jo lyst til å være litt sjikkeli og ikke ta "svart" vaskehjelp da, selv om ingen rundt her ser ut til å skjønne den.

Men jeg får jo ikke tak i? Har ikke fått tak i noen som tar på seg det gjennom firma i Stjørdal, har ringt et par, men alle tar på seg rund/flyttevask eller arbeid i barnehage/skole etc.

Har til og med satt inn annonse i avisa uten hell.

What to do?

__________________

Enten går det bra, eller så går det over.

Sist redigert av Nessie : 27-08-09 kl 19:05.
Nessie er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no