Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Jeg - en kjerring: trenger tips om brodder

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-12-09, 23:46   #23
jolie
Kom ut av tellinga.
 
jolie sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 8.462
Blogginnlegg: 201
jolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt av
Standard

Sv: Jeg - en kjerring: trenger tips om brodder

Yaktrax trenger man ikke ta av når man skal på butikker og sånn. Men merk at de ikke fungerer så godt på isholka som pigger gjør. Yaktrax'ene går jo ikke nedi isen. De kan også skli litt sidelengs på "ringene" (en cm kanskje, men følelsen av å skli er jo ekkel okke som), men du slipper å seile avgårde.

Jeg likte disse veldig godt og brukte dem mye når jeg var gravid. Det fineste var jo å slippe å ta dem av seg når man hadde den digre magen foran.

__________________
- 06 og 07 -
jolie er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no