Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Flis oppå tapet?

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-12-09, 17:39   #1
Hannah
tankefull
 
Hannah sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Innlegg: 4.227
Blogginnlegg: 111
Hannah er virkelig godt liktHannah er virkelig godt liktHannah er virkelig godt liktHannah er virkelig godt liktHannah er virkelig godt liktHannah er virkelig godt liktHannah er virkelig godt liktHannah er virkelig godt liktHannah er virkelig godt liktHannah er virkelig godt likt
Standard

Flis oppå tapet?

Vi har gipsplater over kjøkkenbenken, under overskapene på kjøkkenet vårt. Vi har planer om å flise der, men dette ser ut til å ta tid. Det jeg lurer på er om jeg rett og slett skal bruke resten av stuetapeten, og tapetsere det området som en midlertidig løsning. Det er ikke noe fint sånn som det er nå iallefall.

Så er spørsmålet: Kan jeg da bare flise rett oppå tapeten igjen, når vi får tid og ork til å flise, eller lager vi bare masse ekstra arbeid ved å tapetsere først?

Det hadde vært veldig kjekt å ha noe annet enn gipsplater der til jul altså.

Hannah er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no