Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

En hyllest til FP og alle medlemmene

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-12-09, 00:51   #1
Jessica
Pauset
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: for mye skog her... vil ut mot havet
Innlegg: 6.122
Blogginnlegg: 361
Jessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtid
Standard

En hyllest til FP og alle medlemmene

Ja, nå syns jeg vi skal skryte av forumet og det vi er en del av hver og en.

Jeg blir så glad når jeg ser hvor mye man kan få hjelp til her inne. Her kan man må tømme ut det man trenger i f.eks. bloggen og ellers på forumet om en vil. Samtidig så kan en få engasjere seg i ting andre sliter med. En kan både gi og ta i mot

Er det noe jeg trenger svar på så kan jeg bare spørre her. Det er alltid noen som kan noe, og man får svar. Hva skal vi ringe til 1881 for??
Vi har jo FP. Mye billigere. FP ruler

FP hadde ikke vært det det er uten alle medlemmene. Det er blitt en god tone her inne og mange av oss kjenner hverandre ganske godt. Jeg håper at de som er nye føler seg velkommen her inne og.


Sist redigert av Jessica : 18-12-09 kl 01:11.
Jessica er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
fp, hyllest, medlemmer


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:28.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no