Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Oppbevaring av puslespill

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-01-10, 12:20   #1
tink
har tatt seg sammen
 
tink sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Mellom fjellene
Innlegg: 9.706
Blogginnlegg: 612
tink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt av
Standard

Oppbevaring av puslespill

Ja, det er mye jeg lurer på. Nå begynner jeg å bli lei alle puslespillene som slenger rundt. Jeg liker godt å pusle, og er glad for at barna mine også ser ut til å finne glede i å konsentrere seg om et passelig utfordrende eller bare kjekt puslespill.

Mange puslespill ligger i eske, men så har vi alle de som pusles rett i ramme, og spesielt de for småbarna med knotter. De er vanskelige å stable, det ser ikke pent ut i hylla og i skuffene blir det fort veldig rotete.

Hva gjør dere?
Funker det?

__________________

tink er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:22.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no