Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Emms hobbyhjørne

Jeg har sydd bukse!

Emms hobbyhjørne Har du en hobby? Har du laget noe fint? Vil du skaffe deg en hobby, vil du dele tips, eller spørre? Her er stedet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-01-10, 18:44   #1
Bayone
snur
 
Bayone sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Innlegg: 5.557
Blogginnlegg: 4
Bayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt likt
Standard

Jeg har sydd bukse!

Jeg, som aldri har sydd noe annet enn en rett søm en gang i jubelåret, har sydd bukse til ungene! Kjøpte mønster og ett kjempekult pingvinstoff på Stoff og Stil i Trondheim i jula, men har ikke kommet meg igang før nå. Mønsteret var str. 6 år men buksa ble passende til 8 åringen som til min store overraskelse ville ha den! Hun er ganske så sær i smaken så hadde ikke i min villeste fantasi trodd at hun ville bruke den. Her er min andre bukse som ble ferdig i går kveld:

__________________
2001 2004
Bayone er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no