Iphone - netcomabonnement, hvilket bør jeg velge?
Jeg skal kjøpe iphone. Idag eller i morgen. Og jeg skal emigrere til netcom for å kunne ha familieopplegg med mannens bedriftsabonnement.
Jeg ringer ikke mye, men jeg kommer nok til å bruke den litt til surfing, mail, facebook etc også utenfor hjemmenettverket her. Jeg ser at italk small (399 kr/mnd) har 500 mb datatrafikk inkludert i mnd, 100 ringeminutter og 100 sms. Ringeminuttene og sms er nok, men jeg er usikker på datatrafikken. Alternativet er å velge iConnect til 349/mnd som har fri datatrafikk, men hvor man betaler for all ringing og meldinger.
Er det noen som har erfaringer med disse abonnementene og ikke minst hvor mye datatrafikk man trenger i løpet av en måned? (skjønner det er individuelt altså, men dog).
__________________
Storebror 2002 - Toern 2003 - Plutt 2009 - Mikro 2012
|