Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hvorfor har vi ammefri?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 19-05-10, 19:42   #1
daffy
Bør lage seg en tittel selv
 
daffy sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 5.543
Blogginnlegg: 17
daffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de fleste
Standard

Hvorfor har vi ammefri?

For å amme selvsagt.

Nei, jeg mener, hva var den politiske/samfunnshelsemessige argumentasjonen da ammefri ble innført? Når ble ammefri innført og hva sier for eksempel statlige retningslinjer om hvordan ammefri er tenkt brukt?

Jeg ble veldig overrasket da jeg leste den andre ammefritråden. Jeg trodde ammefri var noe helsemyndigheter har lobbet frem for å fremme amming. Altså ikke en rettighet for mor, men et insentiv for å få mødre til å amme lengre?

daffy er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:01.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no