Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Hvit kjole i bryllup?!

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-08-10, 13:25   #1
Cuyahoga
etterpåklokest
 
Cuyahoga sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2010
Innlegg: 7.880
Blogginnlegg: 179
Cuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt av
Standard

Hvit kjole i bryllup?!

Jeg har vært ute i lunsjen og handla meg kjole til et bryllup vi skal i i morgen (jupp, jeg shopper best under tidspress). I ene butikken jeg løp innom insistrerte butikkdama på at alle de hvite kjolene hun kom bærende med selvfølgelig kunne brukes i et bryllup. Det var bare et spørsmål om å ha riktig tilbehør, mente hun. (Dvs unngå slep og hjerteformet blomsterbukett, vil jeg tro...)

Jeg trodde at hvit kjole i bryllup var super fy-fy?! Har dere gått i hvit kjole i bryllup? Hadde du blitt bridezilla om noen kom i hvit kjole i bryllupet ditt?


Og om noen lurer, så endte jeg opp med en stålgrå liten sak i silke fra NoaNoa, med heklinger i front.

Cuyahoga er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:14.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no