Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Godis i barnehagen

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-02-07, 10:06   #11
Observatøren
Bør lage seg en tittel selv
 
Observatøren sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.728
Blogginnlegg: 23
Observatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt av
Standard

Sv: Godis i barnehagen

Opprinnelig lagt inn av Hønni, her.

I den forrige barnehagen vår hadde de bakedag hver onsdag. De bakte bare boller og kaker. Jeg spurte om det ikke var mer hensiktsmessig å bake rundstykker når de jo likevel serverte det de bakte til trematen. Det hadde de ikke tenkt på!

Vi har heldigvis en fantastisk fin (familie)barnehage, som var like frustrert over foreldremøtet der yoghurt ble hengt ut som det vi ble. De (hun) baker rundstykker og brød, lager grøt med eplerasp som eneste søtning og er bevisste på at barna skal spise variert. Hun gleder seg over varierte matpakker, gir dem gode rutiner og vaner rundt det å spise - men mest av alt måltidsglede. Det å dele et måltid er ikke bare å spise noe godt.

Hilsen hun som gjemmer seg i en krok for å spise potetgull fordi det ikke er "lov".

Observatøren er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no