Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Norges vakreste hjem

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-10-10, 20:10   #1
Apple
Elsker gamlis- godis
 
Apple sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 8.829
Apple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt av
Standard

Norges vakreste hjem

Jeg er ikke noe interiørgeni altså og kan godt se at noe er pent selv om jeg ikke hadde valgt det selv. Men når jeg ser på hva alternativene man kan stemme på er (og har vært de siste årenen nå) så må jeg si jeg synes det er fantasiløst og kjedelig. Ikke av de som ønsker å ha det sånn, men det er jo den samme stilen som blir presentert hele tiden!

Jeg har sett noen program der man skal finne Storbritannias vakreste hjem og der der det ihvertfall presentert mange totalt ulike stiler. Her er det jo bare romantikk, romantikk og romantikk.

Burde det ikke være varisjon over finalistene? Og ihvertfall variasjon over år?
http://boligpluss.no/article/49209

Apple er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no