Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Pris på bytte av tak

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-10-10, 19:20   #38
Elise
Ute av drift
 
Elise sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Innlegg: 15.946
Elise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Pris på bytte av tak

Da har vi hatt en fyr på befaring.

For det første har vi ikke så voldsomt stort tak. 90 kvm bare. Alle priseksemplene i katalogene jeg fikk fra byggmakker var på 140 kvm og sånn. Jaja. Huset er stort innvendig, da.

Pipa var det verste, men vi burde også bytte takpapp, lekter og takstein. Men undertaket var det ikke noe i veien med.

Så da er det bare å vente på det han skulle sende oss, jeg håper det er litt ulike alternativer med rimelige gjøre-selv-løsninger og ikke bare dyre greier. Men vi har fått sjekket vår hemmelige konto og der var det litt mer penger enn vi egentlig hadde trodd, så det var iallfall greit nok, da håper jeg at vi slipper å tiggelåne penger av slekta.

__________________
05 og 07
Elise er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no