Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Emms hobbyhjørne

Nei, nei, nei, brodere julekalender

Emms hobbyhjørne Har du en hobby? Har du laget noe fint? Vil du skaffe deg en hobby, vil du dele tips, eller spørre? Her er stedet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-11-10, 11:38   #13
Nin
MORMOR
 
Nin sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2008
Innlegg: 4.980
Nin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Nei, nei, nei, brodere julekalender

Jeg fkk kjøpt kalender. Ikke mye å velge i når man er sær, tallene skal stå nede, det bør gå fort og man har ikke tid å bestille på nett. Jeg sto til slutt igjen med to stk og sendte bilde av dem til snuppa så fikk hun velge selv.
Jeg har brodert og brodert og brodert, har jo ikke tid til å sitte med dette i hele november, les ---> bake, vaske, rydde, sjåppe, ordne,styre til jul.

Vel, jeg tror jeg snart er halvveis. Bør komme meg ut å kjøpe ei stålampe i dag. Jeg ser omtrent ingenting om kvelden.
Fant ikke bilde på nett av kalenderen, men jeg skal finne frem kamera og få knipset i løpet av dagen.
Synes ikke kalenderen var sånn kjempe, kjempe fin når jeg kjøpte den, men nå begynner jeg faktisk å like den. Den blir finere på stoffet enn den er på bildet som fulgte med.

__________________
Likheten mellom en mann og en hund ? Hvis du holder dem i ørene.. ser dem dypt inn i øynene og snakker tydelig........ så er det akkurat som om de skjønner hva du sier......!!!
Nin er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no