Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Noen som har disse vinterskoene?

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-12-10, 22:19   #1
Bomull
www.bomulls.no
 
Bomull sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2008
Hvor: Cottonfields
Innlegg: 15.048
Blogginnlegg: 324
Bomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt av
Standard

Noen som har disse vinterskoene?

Tommy Hilfiger


Noen som har disse?? Evt. vet noe om dem gjennom andre?

Jeg leverte i ettermiddag tilbake mine elskelige Mount Holly fra Timberland, da den ene skoen raknet i stoffet flere steder, og den andre skoen gikk opp i sålen ... De som var så gode, og ikke er det nye å få tak i heller!! Jeg tror jeg må har vært uheldig med skoene mine, for flere rundt meg har også kjøpt dem og har ingen problemer. Utrolig kjedelig, for de var varme, myke, vanntette og ikke minst suverene på glatta!

Nu vel, i desperat jakt etter en erstatter har jeg funnet de avbildet over her, bare i offwhite med mørk brunt skinn. Men de er litt tynnere og garantert ikke like varme som de jeg hadde, og jeg tror sålen er glattere - i tillegg er de kun vannavvisende, ikke tette. Det skal nok mye til for å slå Mount Holly. Men altså, er de allikevel verdt det? De koster jo nærmere 2k, men sitter kjempefint på og er litt annleis - ikke sett de på noen andre og jeg falt veldig for dem. Har bare ikke lyst til å bomme heeeelt; om de ikke er like varme og sklisikre (det skal mye til), så kan de jo være mer enn varme og gode nok!



Anyone?

__________________
Dåtten 2006, Fjåtten 2008 & Lyn fra klar himmel 2018
Some people just need a high-five. In the face. With a chair.
Bomull er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no