Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Kan jeg gå med pelsen min nå?

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 19-12-10, 09:37   #11
Olympia
ræv med ører
 
Olympia sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 4.944
Olympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt av
Standard

Sv: Kan jeg gå med pelsen min nå?

Nei, du kan ikke gå med pelsen din nå.

Arvet eller ikke arvet, det at folk går med pels bidrar å holde pels i motebildet, og gjør det vanskeligere for å få avviklet næringen. Det er ikke vanskelig å innrømme at pels, rent visuelt sett, er flott å se og ta på. Så hvis du med din pels får andre til å få lyst på å kjøpe pels har du bidratt i negativ retning- uansett om din pels er to eller toogtredve år gammel.

Pels er en unødvendighet i dagens samfunn. Det er ingen som behøver pels for å holde seg varm lenger. Og det at det historisk sett ble brukt pels av dyr man jaktet på er totalt irrelevant i 2010.

__________________
-lost behind where all things fall-


Olympia er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no