Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Varme OG fine vinterstøvler

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-01-11, 19:44   #1
mamaria
Grisejente
 
mamaria sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2007
Innlegg: 2.181
mamaria imponerer mange og er sikkert smartmamaria imponerer mange og er sikkert smartmamaria imponerer mange og er sikkert smartmamaria imponerer mange og er sikkert smartmamaria imponerer mange og er sikkert smartmamaria imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Varme OG fine vinterstøvler

Mine vinterstøvler er utgåtte, i tillegg til at de tydeligvis har fått kattepiss på seg, -lukta er umulig å få bort!
Jeg trenger nye, og de må være varme og gode, behagelige å ha på og å gå i. De skal brukes til hverdags, så alt med hæl og sånt utgår. Men jeg vil at de skal se litegrann åkei ut også. Hadde planer om å kjøpe Sorel Caribou, for stort varmere støvler er vel knapt å få tak i. Men er de veldig kjipe å bruke til hverdags sånn utseendemessig synes dere?

Jeg er som nevnt en annen plass særdeles lite oppdatert på hva som er fint, så jeg ser kun på det praktiske. Så kanskje noen har støvler som både er fine og varme å vise meg? Takk takk i såfall.

__________________
00-02-04-04-11
mamaria er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:01.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no