Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Å pusse opp bad (melde fra til kommunen)

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-01-11, 22:39   #1
Musemus
<3
 
Musemus sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Innlegg: 6.940
Musemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt likt
Standard

Å pusse opp bad (melde fra til kommunen)

Jeg mener jeg har lest et sted (lokalavisa?) at man må søke til kommunen ifht oppussing av bad, men hvordan går man fram? Er det bare et skjema man kan få tilsendt?

Også trenger jeg tips!
Badet er ganske lite og med én skråvegg. Inne på det lille badet er det do, dusj, vaskemaskin og servantskap + høyskap. Badet er ganske helt firkanta, tror jeg - sikkert rett over 2 x 2 meter, men høyt under taket.
Dere som har små bad - hva er det lureste dere gjorde med badet? Løsninger osv. dere fant ut underveis...

(Vi skal ikke pusse opp før til sommeren, men er greit å være tidlig ute med diverse likevel)

__________________
Storesøster 08
Lillebror 11

Musemus er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no