Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

[katt] Evigvarende innvollsorm

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-02-11, 10:04   #1
Neket
Har diplom
 
Neket sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2010
Innlegg: 14.790
Neket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt av
Standard

[katt] Evigvarende innvollsorm

Obs: Æsj!

Var det ikke et dyreforum her engang? Finner ikke, men hvis det er kan smarte modder gjerne flytte.

Pusen har bendelorm. Igjen. Han hadde rundt juletider også, og fikk markkur, den som har tabletter man må ta over 3 dager (husker ikke hva den heter - kan det være Drontal?). Det samme hadde han i høst, og fikk samme medisin. I sommer fikk han sånn man drypper i pelsen/nakken.
Det er da ikke normalt at han har fått bendelorm allerede? Han er jo nesten ikke ute, men har tatt et par fugler, så han kan jo ha fått det på nytt. Eller kan det være at vi ikke fikk tatt alt sistgang?

Skal til dyrlege etter jobb på medisinjakt - er det noen som har noen tips på hva jeg kan be om? Det er bendelorm og ikke spolorm i følge en som Vet Hva Hun Snakker Om (altså ikke meg). Burde jeg gi to kurer med kort mellomrom for å være sikker på å få tatt alt? Jeg er møkk lei altså.

Neket er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no