Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Brann- eller røykvarsler

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-10-11, 21:37   #6
Svanen
trenger lading
 
Svanen sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Hvor: Oppland
Innlegg: 5.472
Blogginnlegg: 61
Svanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Brann- eller røykvarsler

Har seriekoblete. Og de høres ja! Steker jeg biff eller slikt på kjøkkenet etter at ungene har lagt seg tar jeg den ned.
Har i hvert soverom (4), vaske/teknisk rom, loftsstue, stue og kjøkken. Totalt 8 stk. Noen er optiske og noen ioniske (husker aldri hvilken er hvilken, men de står der det er anbefalt)

__________________
99, 00, 04, aug. 14
Svanen er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:41.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no