Den store øyenskygge-tråden!
Jeg både ønsker meg og føler at jeg trenger tips til å legge øye skygge - og det er det kanskje flere som gjør?
Selv har jeg i aller høyeste grad lagt min elsk på Bare Escentuals, og har en hel liten horde skygger/farger derfra, men det er jo egentlig ikke vesentlig - det viktigste er fargene og hvilke som evt. er både fine, tøffe og/eller spenstige å bruke sammen - alt fra to til fire skygger sånn i utg.pkt hadde jeg tenkt, i hovedsak kunsten å bruke tre.
Hvordan bør/kan man legge skyggen, alt etter øyenfarge og -fasong? And last, but not least - smokey eyes, det vil jeg gjerne lære meg!
Kan nok søke meg til en del, men FP er jo alltid stedet, og kanskje kan vi samtidig inspirere hverandre ...hvis noen er like sminkegeek som det jeg har blitt da!?? 
__________________
Dåtten ♥ 2006, Fjåtten ♥ 2008 & Lyn fra klar himmel ♥ 2018
Some people just need a high-five. In the face. With a chair.
|