Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Hvilke blandinger er gode? Smoothie

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-03-12, 18:35   #22
mkj
Off the map.
 
mkj sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Innlegg: 14.142
Blogginnlegg: 10
mkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt avmkj har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hvilke blandinger er gode? Smoothie

Jeg har aldri opp i søtning. Det blir surt, men det er det som er godt.

Jeg bruker røde og eller blå bær fra fryseren, en banan - gjerne godt modnet. Litt youghurt eller sur melk hvis vi har, og så fyller jeg opp med juice og blender i vei.

Jeg putter ikke grønnsaker oppi, men jeg kunne godt puttet opp i litt havregryn, smaksnøytral olje, havregryn, nøtter eller et rått egg for å få inn proteiner og næring hvis det var vanskelig å få i barnet. Det har ikke vi noen problemer med. Vi har somregel smoothie som drikke til en god helgefrokost. Det er jo nesten en liten frokost i seg selv, men godt til nystekte rundstykker eller noe sånt.

__________________
røverunger 03 og 08
mkj er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:22.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no