Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hva er det minst grusomme alternativet?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Se resultatene: Hva er minst grusomt?
Airporttaxi 32 51,61%
Kjøre selv 20 32,26%
Tog og gå 2 3,23%
Tog og kjøre ned til stasjonen 5 8,06%
Tog og taxi til stasjonen 3 4,84%
Deltakere: 62. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-04-07, 11:53   #1
Hønni
 
Hønni sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 5.400
Blogginnlegg: 38
Hønni har et rykte de fleste bare kan drømme omHønni har et rykte de fleste bare kan drømme omHønni har et rykte de fleste bare kan drømme omHønni har et rykte de fleste bare kan drømme omHønni har et rykte de fleste bare kan drømme omHønni har et rykte de fleste bare kan drømme omHønni har et rykte de fleste bare kan drømme omHønni har et rykte de fleste bare kan drømme omHønni har et rykte de fleste bare kan drømme omHønni har et rykte de fleste bare kan drømme omHønni har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Hva er det minst grusomme alternativet?

Vi skal være på Gardermoen kl halv seks i morgen tidlig.

Alternativene er:

Airporttaxi til 900 kr.
Det tredje barnet koster 300 kr ekstra!
Taxien må hente oss halv fem.

Vi kjører selv. Vi må da være i stand til å kjøre kl halv fem, men sjansen for at vi klarer å legge oss kl 20.00 er vel ikke stor. Vi må så betale ca 800 kr i parkering i parkeringshuset. (påsketilbud ) En av oss må holde styr på flokken og bagasjen mens den andre parkerer.

Vi tar flytoget kl 0451.
Vi må komme oss til stasjonen til fots. Vanligvis en 10 min tur, men med to trøtte gutter som skal gå selv og to kofferter må vi vel regne i alle fall 25 min.

Vi tar flytoget kl 0451.
Vi kommer oss til stasjonen med bil. Far avleverer fru, barn og bagasje. Kjører hjem med bil, beiner ned til stasjon. Vi må beregne like lang tid som over om ikke mer.

Vi tar flytoget kl 0451.
Vi kommer oss til stasjonen med maxitaxi. Den må kjøre en omvei da de bygger på stasjonen. Det vil koste både tid og penger. Vi må starte like tidlig.

Kan noen fri meg fra min besluttningsvegring?

__________________
Gutta (02) og Lillesøster (06)


Hønni er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no