Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Er Gardermoen oversiktlig?

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-07-12, 01:05   #1
Libra
Bør lage seg en tittel selv
 
Libra sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2007
Innlegg: 5.523
Blogginnlegg: 51
Libra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de flesteLibra er kulere enn de fleste
Spørsmål

Er Gardermoen oversiktlig?

Jeg og ung herremann skal ut på vår første alenetur til utlandet. På toppen av alt er det første gang vi ikke reiser direkte. Vi skal bytte fly på Gardermoen. Selskapet har ikke lagt inn all verden med tid og jeg lurer på om det er lett å rote det til, eller er det oversiktelig og greit? Vil jeg skjønne lett hvor jeg skal bevege meg fra innenlands til utelands uten å rote meg ut av sikkerhetskontrollområdet? Er det store avstander eller er det bare en liten søt flyplass?

Jeg har ikke vært mer en to/tre ganger på flyplassen og da bare hastig fra tog til fly eller omvendt ... og da diltende etter andre så jeg har egentlig ikke brukt egne øyne.

:litt reisefeber:

Libra er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:41.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no