Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Husjakt - hva passe på?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-08-12, 09:29   #18
apan
I mål
 
apan sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 27.924
Blogginnlegg: 71
apan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Husjakt - hva passe på?

Det kommer jo helt an på hvor mye dere er klare for å gjøre? Isåfall er det viktigste hva som MÅ ordnes asap og hva som kan vente.
Vi har et hus fra 72 der vi har byttet varmekilde og jobber med å bestemme oss for skifte av kledning, etterisolering og vinduer. Drenere må vi gjøre senere, badet er gammelt og i det hele tatt. Så lenge det ikke er akutte ting med huset, er det jo ikke noe problem å gjøre ting etterhvert så lenge man har litt penger igjen og ikke går helt på dunken ved kjøpet.

For oss var det eneste mulighet for å kjøpe hus i området å velge den standarden der, og vi så på mye som var i mye dårligere stand. Vi kjøpte 10 liter maling og malte over det verste, lever godt med det.

apan er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no