Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Avsporing: Har du spilt i korps?

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

Se resultatene: Har du spilt i korps?
Nei. 84 44,21%
Ja, men jeg slutta innen ett år. 10 5,26%
Ja, i 1-4 år. 15 7,89%
Ja, i mer enn 4 år. 39 20,53%
Ja, i mange år, og også som voksen (men ikke nå lenger). 27 14,21%
Ja, i mange år, og jeg gjør det fortsatt. 8 4,21%
Annet/tut og kjør 7 3,68%
Deltakere: 190. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-08-12, 11:00   #23
Pøblis
Panzerekstremfeminist
 
Pøblis sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2010
Innlegg: 19.465
Blogginnlegg: 362
Pøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Avsporing: Har du spilt i korps?

Jeg svarte ANnet/tut og kjør fordi jeg ikke har spilt i korps, men jeg har sunget i kor, og tenker at det er mye av det samme. Jeg elsket å lage vakker lyd sammen med de andre. (Jeg var dessuten besservisserjenta som alltid kunne stemmen min og ble sur når de andre sang flaskt )
Jeg likte turene og vennskapene på tvers av alder og uniformen og å marsjere på 17. mai rett bak korpset på snorrette rekker.
Også spilte jeg piano, da - men det er jo ikke akkurat et instrument som inviterer til musiseriing med andre. Hvis man da ikke er så heldig at man har en datter som begynner i korps og spiller tverrfløyte som synes det er gøy å spille sammen med mammaen sin. Slik blir det vakker musikk av i heimen.

__________________
I myself have never been able to find out precisely what feminism is: I only know that people call me a feminist whenever I express sentiments that differentiate me from a doormat or a prostitute. Rebecca West
Pøblis er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no