Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Informasjon

Er moderatorer "brukere som alle andre"?

Informasjon Forumrelaterte spørsmål og tilbakemeldinger.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-10-12, 13:52   #11
era
Bør lage seg en tittel selv
 
era sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: østfold
Innlegg: 3.538
era har mye å være stolt avera har mye å være stolt avera har mye å være stolt avera har mye å være stolt avera har mye å være stolt avera har mye å være stolt avera har mye å være stolt avera har mye å være stolt avera har mye å være stolt avera har mye å være stolt avera har mye å være stolt av
Standard

Sv: Er moderatorer "brukere som alle andre"?

Om noen har missforstått og trodd det at noen andre skulle være ansvarlig for det dere velger å legge ut og i etterkant slarver om, så er det deres tabbe.

Se nå for helvete å hold opp, det er jo umulig å bruke fp når dette pisset fortsetter, er noen missfornøyd så start et eget forum DET er demokrati.

Denne paranoye spredningen og hintinga, der man kan stå helt uimotsakt fordi man er frekk nok til å gjemme seg bak andres annstendighet er vel noe av den styggeste form for maktmissbruk!

Dritt lei nå og jeg har ikke noe ansvar for å oppføre meg som noe annet en en vanlig bruker som er drit lei og forbanna av å se at mitt forum blir stjålet fra meg på en usedvanlig manisk og slitsom måte...Speak now or forever hold your peace!

__________________
00 04 10

Sist redigert av era : 22-10-12 kl 14:39.
era er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no