Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Noen i nærheten av Beitostølen her?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-11-12, 21:29   #1
Bloppy
Det kommer seg
 
Bloppy sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: På en gård
Innlegg: 8.805
Bloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de fleste
Standard

Noen i nærheten av Beitostølen her?

Er det noen som bor i nærheten av Beitostølen her?

Vi reiser dit i morgen, og har vel i grunn lovet ungene å kjøre på ski i helgen. Men når jeg sjekker sidene deres finner jeg et sted at ingen heiser og nedfarter er åpne, mens jeg et annet sted finner at det er to heiser som er åpne i helgene.

Kan du oppklare for meg? Har jeg lovet ungene noe jeg absolutt ikke kan holde nå? :biternegler: Vi vet at det skal bli kaldt, så de er forberedt på at dagen i bakken nok ikke blir veldig lang. Men de gleder seg så innmari til å endelig få kjøre på ski igjen.

__________________
Snuppa 98
Poden 05
Bloppy er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no