Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Facebook-dialog med partneren din?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-12-12, 15:33   #34
007
© All rights reserved
 
007 sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Vest
Innlegg: 20.449
Blogginnlegg: 57
007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om007 har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Facebook-dialog med partneren din?

Opprinnelig lagt inn av rine, her.

007: Jeg snakket om å "klisse" veldig til hverandre på FB-veggen, ikke om å kalle mannen for kjæreste, noe jeg ikke synes er spesielt klissete eller kleint, heller ikke den kino-statusen.

Da misforstod jeg deg.
Vi er laaaangt unna Niobe sitt eksempel, men kan fint skrive litt kliss (som elsker deg) på bryllupsdager og bursdager og slenge på et hjerte. Ellers er det mer humor og erting.

007 er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no