Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Koldtbord, hvor mange bestiller jeg til?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-03-13, 15:54   #1
isola
Kakemonster
 
isola sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2009
Hvor: Viken
Innlegg: 3.779
Blogginnlegg: 6
isola er virkelig godt liktisola er virkelig godt liktisola er virkelig godt liktisola er virkelig godt liktisola er virkelig godt liktisola er virkelig godt liktisola er virkelig godt liktisola er virkelig godt liktisola er virkelig godt likt
Standard

Koldtbord, hvor mange bestiller jeg til?

Jeg skal bestille koldtbord til dåpsselskap. Det kommer 14 voksne, og 6 barn. Eller, barn og barn.. De er 1, 4 (2 stk), 8, 14 og 17 år gamle. Vi skal lage noen få, barnevennlige ting (som pizzasnurrer og pølsespyd) selv. Hvor mange skal jeg da bestille til? Det er, for all del, helt greit om det blir rester, men samtidig er det vel litt voldsomt å bestille til 20 personer?

__________________
2009 2013
isola er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no